Зустріч друзів на Центрі
Позитивні емоції при зустрічі друзів
Екологічні екскурсії в природу передбачені програмами загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, як один із важливих прийомів навчальної роботи. Значення цих заходів полягає в тому, що вони разом з лабораторними і практичними заняттями дають можливість повніше та ґрунтовніше засвоїти навчальний матеріал.
17 березня 2017 року гостями комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради стали учні Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім. Бориса Лавреньова. Відкрила для екскурсантів чарівну «Країну Юннатії» директор закладу Ельвіра Вітренко.
71 учень разом з директором гімназії Оксаною Цеховлес та 5 вчителями мандрували «Юннатією» по зупинкам: «Куточок живої природи», «Теплиця», «Музей хліба», «Міні зоопарк» та «Відео-зал».
Педагогічні працівники КЗ «ЦЕНТУМ» : Коротка Т.О., Мудрак Т.О., Лукіна С.В., Валікова О.В., Пирожок Т.А., Альонова І.М. познайомили учасників заходу з 35 різноманітними гарно квітучими видами кімнатних та оранжерейних рослин: агавою, драценою, опунцією, араукарією, різновидами пеларгонії , монстерою, фікусами, лимоном, лавром, трояндами та іншими.
Багато позитивних емоцій у гостей визвали тварини зоолабораторії - «міні-зоопарку»: птахи у кімнатних та вуличних вольєрах ( хвилясті папуги, корели, жовто-хохлатий какаду, декоративні півні і кури); декоративні кролики та кролі-гіганти, мадагаскарський шиплячий тарган, равликові ахатини, дегу, морські свинки, тритони, шпорцеві жаби, червоновухі черепахи, песчанки, різноманітні прісноводні акваріумні рибки.
В актовій залі Центру учні гімназії грали в танцювально-рухальну гру та переглядали науковий відеофільм «Життя тварин у прісній воді».
Помилуватися поробками з природного матеріалу учні змогли у кабінеті фітодизайну, який створено руками дітей- гуртківців під керівництвом заступника директора Тетяною Короткою.
Виховання національно-свідомого громадянина в нашій державі можливе лише на високих ідеалах і традиціях українського народу. Однією з них є шанобливе ставлення до хліба. Тому, перебуваючи в Музеї хліба нашого Центру дітей ознайомили з експонатами, які розповідають про історію хліба, його значення для людини, походження основних зернових культур (жита, пшениці, кукурудзи, ячменю).
Всі гості були дуже задоволені від ознайомлення з екоосвітнім центром, отримали позитивні емоції та спланували наступні зустрічі.
Вітренко Е.В., Альонова І.М.